Predajné miesta

KOMÁRNO

  • Kvetinárstvo Krisztián -Františkánov 9 Komárno
  • Kvetinárstvo Ildikó -Komenského 2/A  (vchod od Rozálie)
  • Pekáreň BAKER - Murgašova 1
  • Bottéka - Klapka tér 9

​BRATISLAVA

  • YEME: Plnochutné potraviny - Tomášikova 46/A
  • Moja Samoška - River Park
  • Moods bakery & coffee - 
    Košická 49   River Park Hviezdoslavovo námestie 11 Aupark Tower, Einsteinova 24 Karadžičova 12 (CBC 3)
     
  • Vinotéka DveDeci - Prešovská 38/a
  • LOGLOG wine bar -Černyševského 3761/40
  • Brew Bar Cafe - Fresh Market, Rožňavská 1A
  • U Babičky -  Račianska 99
  • Terno plus Bratislava - Einsteinova 18, Aupark

​TRENČÍN

  • U Gazdu - ul. Gen. M.R. Štefánika 118A 

​KRIVAŇ

  • Kvety.sk

KOŠICE

  • Kubbo Select - OC Galéria Košice
  • Maderna - Obchodné centrum pre deti, Bardejovská 1, Košice
     

​KRIŽOVANY NAD DUDVÁHOM

  • Belvet  - Križovany nad Dudváhom 511

​HUMENNÉ

  • Green Line Kaviareň - Nemocničná 16

​V knihkupectvách Martinus najdete naše čokolády v inom balení.

Martinus Obchodná

Obchodná 26, Bratislava

Martinus Cubicon

OC Cubicon, Bratislava

Martinus Martin -

M.R. Štefánika 58

Martinus Košice -

OC Galéria

 Martinus Považská Bystrica

M park, Centrum 8

Martinus Poprad

OC Fórum Poporad

Martinus Žilina - 

SC Mirage

Martinus Nitra - 

OC Centro

Martinus Lučenec

OC Galéria Lučenec

NOVÁ DUBNICA

  • BIO Obchodík Štvorlístok - Mierove Námestie 21/27

​MARTIN

  • Dobroty u Dorotky - A.Kmeťa 17

​Čerpacie stanice SLOVNAFT

Michalovce - Močaranská

Banská Bystrica – Jakub

Banská Bystrica– Partizánska

Banská Bystrica – Zvolenská

Banská  Štiavnica – Antolská

Bardejov – Duklianska (Kúpeľná)

Bratislava – Bajkalská II

Bratislava – Botanická

Bratislava – Bratská

Bratislava – DČS Lamačská I.

Bratislava – DČS Zlaté piesky

Bratislava – Dolnozemská II.

Bratislava – Dúbravka

(Sch. Trnavského)

Bratislava – Dvory IV.

Bratislava – Petržalka I Dolnozemská (do BA)

Bratislava – Podunajské Biskupice I (ul. Svornosti)

Bratislava –

Podunajské Biskupice II (Korytnická, MOL)

Bratislava – Púchovská

Bratislava – Tomášikova II.

Bratislava – Vajnorská II.

Bratislava – Vajnory

(pri NAY elektrodome)

Bratislava – Vrakunská

Bratislava – Záhorská Bystrica

Bratislava – Zlaté Piesky (pri nák.centre Pallace)

Budča – Juh

Bytča – Hlinická cesta

Detva – sídlisko

Dolná Streda

Dubnica nad Váhom – Továrenská

Dunajská Streda – Bratislavská cesta I. (do Dun. Stredy)

Dunajská Streda – Komárňanská

Galanta – Šalská cesta

Ilava – Štúrova

Ivachnová

Jablonov nad Turňou

Kežmarok – Nižná Brána

Komárno – Novozámocká

Košice – Barca

Košice – Festivalové nám.

Košice – KVP

Košice – Moldavská

Košice – Sečovská – MOL

Levice – Družstevnícka

Lučenec – Haličská

Lučenec – Opatová

Malý Šariš – Juh (D1 smer Prešov)

Martin – Sever

Moldava nad Bodvou

Námestovo

Nitra – Chrenová

Nitra – Chrenová

Nová Baňa – Cintorínska

Pezinok – Šenkvická cesta

(pri Hypernove)

Poprad – Moyzesova

Poprad – Predné Hony

Považská Bystrica –

Slovenských partizánov

Prešov – Sekčov

Prievidza – Necpaly

Radoľa

Rimavská Sobota – Cukrovarská

Rimavská Sobota – Hlavná (Košická)

Rožňava – Brzotín (Šafárikova)

Ružomberok – Roveň

Sekule I (D2, posledná zo SR)

Senec – Senecká

Senec -Trnavská

Skalica

Sládkovičovo

Štrba – DČS

Sverepec

Terchová

Trenčín – Električná

Trenčín – Zamarovce

Trenčín – Žemberov dom

Trnava – Bratislavská

Trnava – Bučianská

Veľký Krtíš – Lučenská

Veľký Krtíš – Ul. B. Nemcovej

Vranov nad Topľou-Čemerné

Vyšný Kubín

Zeleneč

Žiar nad Hronom – Ladomerská Vieska

Žiar nad Hronom – SNP

Žilina – Kysucká

Žilina – Vysokoškolákov

Zlaté Moravce – M. Urbana

Zvolen – Lieskovec

Zvolen – Neresnícka

 

 

 

Čerpacia stanica SHELL

Banská Bystrica

Cesta ku smrečine

Partizánska cesta 120

Bratislava

Bajkalská ul. 7

Bratislava

Drieňova ul. 5421

Bratislava

Dvojkrížna ul.

Bratislava

Einsteinova ul. 23

Bratislava

Karloveská ul. 4

Bratislava

Lamačská Brána

Cesta 505

Bratislava

Panónska 3433

Bratislava

Popradská ul. 10946

Bratislava

Rožňavská 6

Bratislava

Vajnorská 171

Červeník

Ďiaľnica E75,

smer Bratislava,

odpočívadlo Červeník,

 

Červeník ,

Ďiaľnica E75, odpočívadlo Červeník

Dubnica nad Váhom

Priemyselná 4605/5

Galanta

Esterhazyovcov ul. 1649

Galanta

Vajanského ul. 1701

Hlohovec

Nitrianska 95

Humenné

Mierová 81

Komárno

Bratislavská cesta 1

Košice

Alejova ul.

Košice

Americká trieda 2

Košice

Jantárova ul. 

Košice

Južné nábrežie 19

Košice

Priemyselná 2914

Kútniky 

Levice

Turecký rad 4

Levoča

Diaľničné 

odpočívadlo

 D1 Levoča

Levoča

Popradská cesta 32

Liptovský Mikuláš

Garbiarska

Lučenec

Fiľakovská cesta 5081

Lučenec

Cesta E 58

Martin

Jilemnického 32/5762

Martin

Budovateľov 5

Michalovce

Sobranecká cesta

Nitra

Chrenovská

Nitra

Hviezdoslavova 2

Nitra

Knappova 2

Nové Zámky

Komárňanská ul. 59

Partizánske

Nitrianska 1533

Piešťany

Krajinská 5267

Považská Bystrica

Sládkovičova 127

Považská Bystrica

Považská Bystrica 4594,

Dialnica D1 km 168, 

Prešov

Levočská 113

Prešov

Masarykova 29

Prešov

Volgogradská 4779/7

Prievidza

Bojnická cesta 36

Rimavská Sobota

Košická cesta 2822

Ružomberok

Žilinská cesta 1

Ružomberok

Bystrická cesta  55A

Šaľa

Fraňa Kráľa ul. 2

Senec

 Horný dvor 4665

Sereď

Trnavska cesta 3

Spišská Nová Ves

Elektrárenská ul. 9

Štrba

Štrba 1608

Štvrtok na Ostrove

Svätý Jur

Krajinská 1

Rožňava

Zakarpatská 2295

Topoľčany

Martina Rázusa ul. 50

Trenčín

Bratislavská  1/40

Trnava

Nobelova 1

Trnava

Automobilová ulica 8897/2

Veľký Krtíš

A. H. Škultétyho 1120

Vranov nad Topľou

Prešovská cesta 38

Žilina

Pri rieke 1110/4

Žilina

Hričovská cesta

Žilina

Vysokoškolákov 26

Zvolen

Lieskovská ul. 9

Zvolen

Lučenecká cesta 32

Zvolen

Stráž 19/8016

 

NÁJDETE NÁS AJ V PRAHE

ITALOPTIC

  •  Náměstí Republiky 656/8

COFFEELS

  • Žleb 139, Neslovice 664 16

KURAŽ

  • Veletržní 48
    Praha 7 – Letná