Referencie

  • daor32 ( Máj 2017) "cokolady splnili ocakavania, zo 100 objednanych kusov prisli mierne poskode 4 ks, co povazujem pri takomto druhu tovaru za plne akceptovatelne. Objednanych bolo ako rezerva ovela viacej kuskov :-)"
  • Mizantropa ( Máj 2017) "To, čo som v balíku dostala, predišlo moje očakávania. Čokolády sú väčšie, než som si myslela, že budú. Sú ozdobené podľa dohody. Každý kus je originál. Boli dôkladne zabalené v bublinkovej fólii a v krabici obtiahnutej fóliou. Ďakujem Katalin za perfektnú prácu a dobré nápady pri zdobení čokolád. Balíček došiel neporušený, obsah nepoškodený, balenie čokolád je nápadité, originálne, neprehliadnuteľné."
  • Bublinna (August 2016):"patrí vám veľká VĎAKA!! -> nie len za skvelý výtvor, ktorý bol určený ako darček a maximálne potešil"...ale taktiež za Vašu ústretovosť, ochotný prístup a rýchle dodanie! ja osobne CHOCOMAZE môžem len ODPORUČIŤ!!! :)"
  • Dog (Jun 2016): "Krásna čokoláda, maximálna spokojnosť, verím že bude chutiť ešte lepšie než vyzerá :) Skvelý tip na darček! :) Rýchle a ústretové jednanie :) spokojnosť :)"
  • mirkapatsch (Marec 2016): "nadmieru spokojná .... aj naše brušká a chuťové poháriky ... aj oči, proste všetky existujúce aj neexistujúce zmysly ... ODPORÚČAM  profesionálny prístup, ďakujem, že ste ... :-)"
  • JANKAKUBICOVA  (Január 2016): "Čokolády sú naozaj luxusne balené - kombinácia chutí je proste dokonalá...bohužiaľ len jedna vydržala až do Mikuláša:-) Pre mňa bola top príchuť Rozmarín...Všetko bolo vybavené veľmi rýchlo a bez problémov."