Poskladaj si svoju čokoládu snov!

Poskladaj si svoju čokoládu snov!

Medzinárodne ocenené čokolády vyrobené na Slovensku.

DODANIE ZDARMA NAD 30 EUR V RÁMCI SR! OZNAM! Balíky neposielame v teplotách nad 30'C, preto môže dodanie trvať dlhšie. Ďakujeme Vám za pochopenie.

Oslávte vaše najkrajšie chvíle spolu

Rád fotíš, si stále na Instagrame? Vedel si, že sa tvoje fotky môžu objaviť aj na čokoláde? Nahraj svoje obrázky do našej appky TU a my ti ich vytlačíme na povrch bielej čokolády. Farby sú samozrejme jedlé a vydržia dosť dlho na to, aby čokoládu mohla obdivovať aj tvoja babka vo vitríne :) 

Oslávte vaše najkrajšie chvíle spolu

NOVINKA! CHOCLE !

Každý má rád inú čokoládu, ale vždy sa o ne radi podelíme. CHOCLE je našim najnovším produktom v portfóliu. V tejto krabičke nájdeš 4 rôzne typy čokolád v 8 chuťových variáciách v tvare medailónikov.

Dve nové hviezdičky Great Taste Awards

Je nám obrovskou cťou, že naše novinky CrunCHÉ Morning snack a FrCHÉ Tropical love získali v súťaži Great Taste Awards 1-1 zlaté hviezdičky. Ochutnali ste?

Cenová ponuka

Cenová ponuka

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku, alebo na vypracovanie individuálneho riešenia Vás prosíme o vyplnenie nižšie uvedeného jednoduchého formulára. Po odoslaní vyplnených údajov sa Vášmu dopytu bude venovať jeden z členov nášho tímu.

Požiadajte o cenovú ponuku
Newsletter
Prihláste sa k odberu newslettera a obdržte 10% zľavu na prvý nákup