Vytvor si svoju vlastnú čokoládu snov!

Vytvor si svoju vlastnú čokoládu snov!

Medzinárodne ocenené čokolády vyrobené na Slovensku

DODANIE ZDARMA NAD 20 EUR V RÁMCI SR!

Produkt mesiaca

Produktom mesiaca január sa stáva naša 80% horká čokoláda NUBILUS. Slovo nubilus znamená temný. Hoci posypy na tejto čokoláde nemajú výraznú farbu, sú o to chutnejšie a plné vitamínov, čo naše telo v tomto zimnom období potrebuje. Ochutnajte kyselnaté mrazom sušené maliny, čierne ríbezle a višne na horkej čokoláde teraz za zvýhodnenú cenu.

Produkt mesiaca

Tento rok sme opäť získali ocenenie Great Taste Awards

Je nám obrovskou cťou, že naše novinky CrunCHÉ mandle a CrunCHÉ chia získali na tohtoročnej súťaži Great Taste Awards 1-1 zlaté hviezdičky.

Prekvap netradičným darčekom

Hľadáš darček ktorý poteší pri akejkoľvek príležitosti? Vyber z našej ponuky čokolád, alebo poskladaj čokoládu na mieru podľa tvojej chuti.

Cenová ponuka

Cenová ponuka

V prípade záujmu o nezáväznú cenovú ponuku, alebo na vypracovanie individuálneho riešenia Vás prosíme o vyplnenie nižšie uvedeného jednoduchého formulára. Po odoslaní vyplnených údajov sa Vášmu dopytu bude venovať jeden z členov nášho tímu.

Požiadajte o cenovú ponuku
Ďakujeme za vaše valentínske objednávky, a za vašu trpezlivosť pri vybavovaní. Krásny sviatok prajeme 0 ???? Bling bling ????
.
.
.
#ediblegold #valentines #chocolate #nofilter #vyrobenenaslovensku 0 Our strawberries are falling in love ... ehm chocolate ️ have you tried our new Fruchē Endless love full of aphrodisiacs? 
#lovefood #strawberry #apricot #figs 0 Boxes in da house 
#thursday #work #packaging #workout #chocolate 2 ️️SÚŤAŽ️️ Vyhraj našu novinku FruCHĒ Endless love pre seba a pre svojho blízkeho! 
Čo máš spraviť?
 Buď fanúšikom našej stránky
 Označ v komentári s kým by si sa podelil o balíček Valentínskych dobrôt

Dňa 07.02. vyžrebujeme 1-1 víťaza aj na Facebooku aj na Instagrame ????
#sutaz #dnesjem #vyhraj #laska 165 Our #valentinesday special edition is available online!  taste the love, spread the love ️
Special thanks to @theartmother for the graphic design, we think its amazing ????
.
.
.
#chocolate #cokolada #graphicdesign #packagingdesign #lovely #loveisintheair #slovakhandmade #glutenfree #lactosefree 1 Dnes som mala úžasného ️ pomocníka pri fotení novej valentínskej fruči 
????????today I had the most adorable assistant on photoshooting our new #fruchē for #valentinesday .
.
.
#chocolate #valentinespecial #gift #photoshooting #foodporn #instafood #nofilter #veganuary #myson #sunshine #slovakfood #artisan #yummy #aphrodisiac #design #homedecor #loveislove #mutimiteszel #dnesjem #akcnemamy #womeninbusiness #sommama #anyavagyok 0 Pamätáte sa ešte na našu kampaň #octoper? Aj vďaka vám baby z @horgolzso a @nominicrochet mohli odovzdať 136️chobotničiek v Komárňanskej nemocnici. Ďakujeme, že ste sa zapojili s kúpou čokolády, zbierka pokračuje aj tento rok ️ 1
Newsletter
Informujte sa o novinkách