Je to už 7 rokov, že som spustila webovú stránku čokoládovne a s tým sa začal aktuálny predaj mojich čokolád. Nikdy som si nemyslela, že niekedy budem podnikať no a to, že budem mať svoju vlastnú čokoládovňu už vôbec. Ale cesty života sú nevyspytateľné a tak sme tu aj vďaka Vám už 7. rok. Za čo som Vám veľmi vďačná! Počas týchto rokov som sa naučila veľmi veľa vecí, spoznala som inšpiratívnych ľuďí, ktorí ma veďeli ďalej motivovať tomu, aby som rástla, aby som sa naučila myslieť pozitívne. No a hlavne sa my narodili moje dve úžasné deti, ktoré vyrástli v sladkom čokoládovom svete.

Ako darček k našim narodeninám sme spustili našu vylepšenú webovú stránku, ktorá verím splní moje aj Vaše očakávania. Mojim cieľom je, aby sme do konca roka 2020 vymenili všetky naše obaly na bezplastové, čo sa nám už podarilo s CrunCHÉ a FruCHÉ.

Novinkou je aj to, že sme vymenili skoro všetky naše posypy na bezéčkové, v ponuke zostali len Lentilky, ale toľko zla si môžeme dovoliť :) Takisto nájdete presné zloženie pri jednotlivých produktoch. 

No a našou najväčšou novinkou je, že si odteraz môžete Vaše fotky priamo nahrať a editovať cez našu webovú aplikáciu, takže objednávanie bude oveľa pohodlnejšie. 

Verím, že nás čaká ešte veľa spoločných narodenín. Dovtedy sledujte náš Facebook a Instagram a prihláste sa na odoberanie newsletteru, budú Vás tam čakať super správy a zľavové kupóny!

Tešíme sa na Vaše objednávky a pripomienky.

Katka